Oslavy a svatby.

Jsme oblíbeným podnikem pro pořádání různých oslav a večírků. V letním období se u nás také často konají svatby, z nichž některé mají u nás i venkovní obřad.  Zajišťujeme veškeré služby potřebné pro pořádání oslav a na všem se vždy s klientem předem domluvíme. Snažíme se aby bylo u nás lidem dobře a rádi se vraceli.

Pokud máte o tyto služby zájem postačí nám zavolat na tel.: 607 821 087 či poslat email na adresu: retaso@retaso.cz a rádi si s Vámi sjednáme schůzku a nabídneme Vám naše služby.

Nabídka prostor

Pro Vaše oslavy máme několik místností vhodných pro různý počet osob. Největší je hlavní sál, zde je možné usadit ke svátěční tabuli až 150 lidí a stále zbývá místo pro hudbu a tanec přímo v místnosti. V tomto sále většinou pořádáme větší oslavy a svatby. Jako druhý máme vedlejší sál do kterého se vejdou oslavy až 40 lidí opět při zachování dostatku místa pro tanec a zábavu. Pro menší oslavy máme salonek pro až 15 lidí, a v neposlednmí řadě je možné oslavy do 30 lidí pořádat i přímo v našem baru, tyto oslavy pak často využívají také naše bowlingové dráhy které s barem přímo sousedí.

 

 

Gastro a servis

V naší kuchyni pro Vás rádi připravíme kompletní hostinu, jsme schopni se přizpůsobit přáním zákazníka a sestavit tak pro něj nejvhodnější menu. Máme bohaté zkušenosti a věříme že vyhovíme i Vám. O hosty se postará zkušený a příjemný personál. Disponujeme také širokou nabídkou studených i teplých nápojů, kterou jsme schopni na přání přizpůsobit…

 

 

Nabídka ubytování

V případě že si pro svoji oslavu vyberete naše zařízení jsme schopni za velmi výhodných podmínek ubytovat Vaše hosty. Pro tyto účely máme více druhů ubytování o nichž se více dočtete “ZDE”.

Vnitřní a venkovní prostory

Naší velkou výhodou jsou opravdu štědré prostory, které naši zákazníci mohou využívat. Venkovní letní zahrádka k příjemnému posezení za teplých dní, hřiště pro malé i velké, možnost zajistit bowling, kulečník, billiard, fotbálek. K dispozici můžete mít také příjemný prostor u ohniště.